I znowu mamy weekend …

Zanim zdążyłam zmobilizować się do pochylenia nad kolejnym bogatszym w treść wpisem, ponarzekać odrobinę na jesień, niezbyt udany obiad w „Ludovisku” oraz kurczące się w tajemniczy sposób basenowe pianki do pływania Testerów znowu dopadł mnie weekend. No i nie pozostaje mi w tej sytuacji nic innego jak skupić się na weekendowych atrakcjach, a przelanie naszego życia na blogowy papier pozostawić na kolejną okazję. Z nadzieją, że taka wreszcie nastąpi, a wraz z nią powróci w to miejsce utracona przeze mnie w ostatnim czasie blogowa systematyczność.

A weekend niestety tak samo jak pogoda nie zapowiada się ciekawie. Wielbicielom tłumów spieszę polecić huczne uroczystości związane z otwarciem nowej galerii Metropolia, jednakże my z Testerami zamierzamy na razie trzymać się od tego miejsca z daleka. A przynajmniej na tyle daleko jak pozwala nam na to miejsce zamieszkania 😉

Za to o ile deszcz nam nie przeszkodzi, to w sobotę (22.10) całą rodziną wybierzemy się na nowy Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku. Będzie okazja nie tylko zobaczyć nowy obiekt i kibicować zawodnikom, ale też wziąć udział w zaplanowanych przez organizatorów w ramach rodzinnego festynu atrakcjach.

1688837__kr.jpg

Tym zaś, którym CH Manhattan po drodze polecam kreatywne warsztaty zdobnicze dla dzieci. W godzinach 10-18 w sobotę trwać będzie nieustającą produkcja kubków, zakładek do książek, wazonów, magnesów …

Niedziela (23.10) to u nas wyczekiwania przez Testerów wizyta w kinie. Wyczekiwana bo absolutnie specjalna ! W ramach akcji Pierwszy raz w kinie obejrzymy bajkę „Lwia straż”, dostaniemy dyplom i będziemy się świetnie bawić . A wszystko to w kinie Helios w CH Alfa w Gdańsku o godz. 12:00.

1687739__kr.jpg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s