To znowu my. Czyli Testerzy wracają do gry.

Tym oto optymistycznym akcentem pragnę zainaugurować wielki powrót Testerów do aktywności blogowej po okresie urlopowym oraz pourlopowym, który przyniósł równie dużo zamieszania, co sam urlop. Proces adaptacji Testerów do życia codziennego przebiegał momentami bardzo burzliwie, a problemy nastręczało nie tylko odnalezienie kąpielówek, lewego klapka oraz ulubionej książki Testera, ale również zagubionej gdzieś po drodze dyscypliny. No właśnie. Znamy to wszyscy … Ale ogarnęliśmy się z grubsza i ruszamy z nową energią.

Jako że dziś czwartek, działalność wznawiamy naszą stała pozycją czyli propozycjami na weekend. Pogoda sprawy nam nie ułatwia, bo trudno przewidzieć czy bardziej wskazana będzie wycieczka do lasu czy wyprawa do kina. Obstawiam wariant pierwszy, optymistyczny czyli piękną wakacyjną pogodę i dla odmiany od zainfekowanych chwilowo sinicami plaż polecę bezpieczniejsze rozwiązanie. Rozwiązaniem tym jest nasz lokalny wrzeszczański produkt w postaci Podleśnej Polany.

IMG_20160727_182229.jpg

Aby gołosłownym nie być, w dniu wczorajszym przetestowaliśmy teren organizując w trybie szybkim nasz mini piknik w postaci kolacji na łonie natury, którą to Testerzy po sporej dawce aktywności fizycznej z wielkim apetytem spożyli. Miejsce już kiedyś polecałam, więc tylko dodam, że nadal jest tam urokliwie, przyjemnie, blisko od cywilizacji, a jednocześnie daleko niby 😉 Dobre rozwiązanie zarówno dla wielbicieli słońca, jak i amatorów cienia. Szałasy stoją, „tyrolka” działa i aż się prosi o skorzystanie.

IMG_20160727_182417.jpg

IMG_20160727_191201.jpg

IMG_20160727_182701.jpg

IMG_20160727_192357.jpg

IMG_20160727_192405.jpg

Jeśli pogoda figla z deszczem nie spłata, to naszą sobotnią destynacją będzie Gdynia. W planach mamy przetestowanie gdyńskiego salonu fryzjerskiego „Czuprynki”, a potem poszukiwanie atrakcji oraz przygód na ulubionym placu zabaw na terenie śródmiejskiej plaży. W ten weekend w Gdyni odbędzie się również V Nadmorski Plener Czytelniczy, w ramach którego ponoć i dla najmłodszych gości planowane są atrakcje. Wprawdzie w programie imprezy próżno ich szukać, ale może nas czymś organizatorzy zaskoczą.

Poza tym ten weekend to również rozpoczęcie Jarmarku Św. Dominika. W tym roku Plac Kobzdeja jest miejscem, w którym można będzie przez cały okres trwania jarmarku szukać atrakcji dla dzieci. Zainteresowanych odsyłam na internetową stronę imprezy, bo za dużo byłoby do przepisywania 😉

A gdyby jednak pogoda przyjazna nie była dla chłopców mniejszych i większych polecam wizytę w kinie Helios w ramach Filmowych wakacji z Bobem Budowniczym. Zresztą dziewczyny też lubią Boba.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s