I po weekendzie …

A szkoda i „dlaczego tak szybko ??” – płakał dziś rano Tester w przedszkolu, a Testerka widząc to, od razu postanowiła w ramach bratersko – siostrzanej solidarności dołączyć do niego. I nawet wiadomość, że przyjeżdża dziś do przedszkola „mobilny kurnik” w ramach projektu „Wieś” nie utuliła ich żalu. Ehh … Ciężkie są te z codziennością zmagania.

A w weekend było ciepło, wesoło i aktywnie. Była wata cukrowa, tym cenniejsza i smaczniejsza, że wyczekana w długaśnej kolejce, było eurobangee, dmuchane zamki, zjeżdżalnie i nawet niezaplanowana przez Testera niespodziewana kąpiel w Zatoce Gdańskiej, którą przyjął z godnością i bez awantur. A zapytany wieczorem co z tego weekendu podobało mu się najbardziej, po chwili namysłu odparł ” to, że mogłem chodzić bez skarpetek i nie miałem majtek pod spodniami” 🙂 W ramach wytłumaczenia dodam, że zostały one całkowicie zmoczone w wyniku plażowego incydentu i brak bielizny był stanem wyższej konieczności, a nie normą 😉

IMG_20160528_122855.jpg

I tak mi przyszło do głowy ostatnio, że Trójmiasto to naprawdę najfajniejsze w kraju miejsce do życia z dziećmi. Miejsce, gdzie nawet nie mając żadnych konkretnych planów oraz pewności co do pogody, można w kwadrans dostać się nad morze i spontanicznie wydać 20 zł na gofry z truskawkami i przejażdżki na maszynach pod „Grubą rybą”, całkiem gratis zagrać w grę „kto więcej muszelek szybciej uzbiera” oraz wytrzeć tyłkiem absolutnie wszystkie zjeżdżalnie i huśtawki na placu zabaw. A radość z tego prawie jak po „prawdziwych wakacjach”, których już się nie mogą doczekać Testerzy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s