A na weekend polecam …

Na przykład wizytę w szkole w ramach „Dni otwartych” w gdańskich podstawówkach. My na razie na luzie, czysto towarzysko i bez napięcia, ponieważ decyzja o pozostawieniu Testera w przedszkolnej „zerówce” została już podjęta. Nic nie zaszkodzi jednak wpaść z wizytą do wytypowanych przez nas szkół, którym za rok będziemy się pewnie jeszcze uważniej przyglądać. A że jesteśmy nastawieni na chłonięcie wiedzy i poważne o edukacji rozmowy, to zabieramy Testerów. Niech na własne oczy zobaczą co oznacza mityczna „szkoła” i może kilka swoich uwag podrzucą.

Jak już się uporamy z tematyką szkolną, to w ramach odreagowania planujemy rodzinną wycieczkę do Gdyni. Nie ma to jak niedziela na „starych śmieciach”, no i przy okazji możliwość, aby ciocię Agnieszkę odwiedzić.

A kto nie ma żadnej cioci do odwiedzenia w Gdyni lub okolicach, to może zainteresuje go „Miasteczko zmysłów”, które na ten weekend zagości w Muzeum Miasta Gdyni. W planach interaktywna wystawa, warsztaty dla rodziców oraz kącik zabaw dla najmłodszych zwiedzających (12-13.03, godz. 10-17, wstęp wolny).

X.jpg

A jak już w Gdyni będziecie, to w niedzielę o godz. 12 w CH Riviera Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska zaprasza dzieci na zabawę wielkanocną pt. „Tęczowy zajączek”. To propozycja awaryjna w razie deszczowej pogody, a także możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Czyli zakupy.

Poza tym multum teatrzyków, spotkanie z prawdziwym strażakiem w Ciuciu Babka Cafe w Gdyni (sobota 12.03, godz. 11) oraz konsekwentne poszukiwanie wiosny czyli spacery, spacery, spacery … Oby tylko pogoda nam planów nie pokrzyżowała.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s