Kosmiczny weekend za nami

I całe szczęście. Bo jeśli ktoś – czyli na przykład ja oraz testerka – nie jest fanem fantasy, to ciężko taką dawkę jednorazowo przyjąć. Nawet jeśli dawka nie do końca jednorazowa była, bo nocny spoczynek je oddzielał.

IMG_20160109_153849.jpg

Testerka fanką „Star Wars” nie jest i nic na wskazuje na to, aby miała nią zostać, więc sobotnią wycieczkę po krainie Gwiezdnych wojen przyjęła z umiarkowanym entuzjazmem. Na kilka aktywności dała się namówić, trochę kibicowała ojcu i bratu, ale  żeby tak z przekonaniem, to nie powiem. Sprawę ratowała obecność punktów handlowych, które ochoczo zwiedzała przewracając a to w rajstopach, a to w butach, a to w pastach do zębów … Jak to kobieta 😉 Z o wiele większą ochotą podchwyciła za to pomysł spaceru, a kolejną wizytę u zwierzaków w szopce przy Kościele, to już w ogóle euforia.

IMG_20160109_151420.jpg

IMG_20160109_151657.jpg

IMG_20160109_153837.jpg

IMG_20160109_151518.jpg

W niedzielę z sąsiedzkiej uprzejmości zajrzeliśmy na chwilę do naszego sklepu osiedlowego czyli Galerii Bałtyckiej. Hasło przewodnie imprezy „Księżycowa krainą” nas z testerką entuzjazmem nie napawało, ale tu – oprócz wielu znajomych – spotkała nas również mega niespodzianka w postaci … sesji zdjęciowej 3D w strojach kosmonautów. Nawet tata testerów załapał klimat i dał się w tej aranżacji sfotografować. Na razie czekamy na profesjonalne efekty, które dojść mają do nas mailem niebawem.

IMG_20160110_123843.jpg

Sanki. No właśnie. Sanki być miały. Sanki w ten weekend nie wypaliły. Przyczyna ? Prozaiczna. Zapomnieliśmy zabrać w piątkowe popołudnie testerskich kombinezonów z przedszkola. Na szczęście pogoda się do naszego zapominalstwa dostosowała i dzieciom nawet nie było jakoś specjalnie szkoda.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s