A na weekend polecam …

w dalszym ciągu pierniczki 🙂

Prawdopodobnie pozostałe centra handlowe oraz inne podobne branżowo lokale po lekturze mojego entuzjastycznego piernikowego posta pozazdrościły CH Alfa i imprezy piernikowe w ten weekend mamy również w Galerii Bałtyckiej (sobota i niedziela, godz. 12-17, poziom -1) oraz naszej garnizonowej cukierni UmAm (sobota, 12.12, godz. 13-15, ul. Hemara 1). Masowa produkcja pierników na terenie CH Alfa oczywiście trwa nadal.

Poza tym warsztaty dla dzieci w Sztuce Wyboru (sobota, 12.12, godz. 11-12:30, os. Garnizon) pod warunkiem dokonania wcześniejszej rezerwacji, oraz w Osiedlowym Domu Kultury na ulicy Kołobrzeskiej 25 c w Gdańsku (produkcja skrzynek na prezenty w tonacji świątecznej, godz. 16, sobota 12.12). Czyli atrakcji tyle, że sama nie wiem czy podołamy.

Niedziela, 13.12 to impreza w bardzo szczytnym celu w sali koncertowej Radia Gdańsk przy Al. Grunwaldzkiej czyli „Kiermasz z pompą”. Czas trwania – godz. 12-16. W planach kiermasz zabawek i innych produktów dla dzieci i nie tylko oraz tajemniczo brzmiące „atrakcje dla dzieci”. Radio znamy i słuchamy, więc na pewno wpadniemy.

Za to o godzinie 17:00 w Gimnazjum nr 1 w Gdańsku rozpoczyna się wyczekiwana przez testerów a organizowana przez Radę i Zarząd Dzielnicy Strzyża impreza ze Świętym Mikołajem. Święty przybyć ma w asyście reniferów, skocznej muzyki, z głową pełną pomysłów na konkursy i zabawy oraz paczkami dla dzieci. A że byliśmy w zeszłym roku, to z czystym sumieniem polecamy. Impreza dedykowana dzieciakom w wieku 3-12 lat zamieszkałym na terenie Strzyży.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s