A na weekend polecam …

Sobota, 5.12.2015

Rozpoczynamy z przytupem czyli odwiedziny w naszej osiedlowej Sztuce Wyboru (Garnizon Kultury), gdzie o godzinie 11:00 rusza Miejski Festiwal Kulturalny 2015 – Smakuj Trójmiasto Christmas Edition, a tam kulinarne cuda do spożycia zarówno na miejscu jak i „na wynos”.

Po smakowitym miejmy nadzieję obiedzie ruszamy na Targ Węglowy w Gdańsku na spotkanie ze świątecznymi ciężarówkami Coca – Cola, których pojawienie się zapowiadane jest na godz. 15:00. W programie sporo atrakcji dla dzieciaków. Oby tylko dopisała pogoda.

Jeśli pogoda jednak postanowi nie dopisać, to mamy opcję awaryjną – spotkanie z Mikołajem i przygotowanymi przez niego niespodziankami w Galerii Bałtyckiej. W planach lukrowanie pierniczków, malowanie bombek, fotki z Mikołajem … Szczegóły na stronie internetowej GB w zakładce „aktualności”. Byliśmy w zeszłym roku, polecam. Testerzy bali się Mikołaja. Mam nadzieję, że w tym roku Mikołaj nie będzie musiał przed testerami uciekać;)

Niedziela, 6.12.2015 r.

W niedzielę nad ranem przyjdzie w końcu do nas … Mikołaj, aby wypełnić specjalnie w tym celu przygotowane przez testerów już kilka dni temu „skarpety prezentowe”. Jak tylko testerzy wyjdą z mikołajkowego szoku, to ruszamy na spotkanie z Mikołajami na motorach, które startują o godz. 11:00 spod spod stadionu, więc szacunkowo ok. godz. 11:15 powinny znaleźć się we Wrzeszczu. Ciągle się jeszcze głowie nad tym, jak wytłumaczę testerom, że na świecie jest aż tylu jest Mikołajów a nie jeden …

Ciąg dalszy dnia to urodziny u Zuzi (za specjalnym zaproszeniem, testerka już się doczekać nie może) oraz przejazd mikołajkowym tramwajem (rozkład jazdy na stronie internetowej ZTM Gdańsk) jako uwieńczenie tego mikołajkowego weekendu. Swoją drogą ilość atrakcji nawet mnie przeraża.

Atrakcje dodatkowe, na które nam akurat czasu nie wystarczy, a które polecić warto, to Eko Mikołajki w Hevelianum oraz w Edu Parku. Obie w przystępnych cenach oraz godzinach, a szczegóły na internetowych stronach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s