A na weekend polecam …

Sobota, 14.11.2015 r.

Nie będę oryginalna – wymianę opon na zimowe 🙂 Usługa dostępna w każdym warsztacie, najlepiej po uprzednim telefonicznym umówieniu, bo chętnych klientów może być w ten sobotni poranek sporo. Dla testera jako fana motoryzacji będzie to wielka frajda oraz sposobność na spędzenie czasu sam na sam z tatą. Poza tym usługa ta wpisze się doskonale w aktualny przedszkolny projekt kryptonim „Samochód”.

My dziewczyny czyli testerka i ja w tym czasie planujemy wspólne wyjście na zajęcie w Fitstacji w Gdańsku pod  hasłem  „Fit Mama i ja” (godz. 12:15). Mama – ok, czy fit, to się dopiero okaże. Szczegółów nie zapodam, bo będzie to dopiero nasz debiut, ale jak się spodoba, to być może wprowadzimy je do grafiku zimowych rozrywek na stałe.

Niedziela, 15.11.2015 r.

Niedziela to niezmiennie dzień teatrzyków i kina, czyli ratunek dla rodziców w razie deszczowej pogody, kiedy to spacery po plaży, Parku Oliwskim lub stanie przy huśtawce na placu zabaw nasze możliwości jednak przerastają.

W temacie teatrzyków – w związku z planowaną wyprawą do Gdyni – tym razem sprawdzimy co testerom ma do zaoferowania Teatr Lalki „Tęcza” w spektaklu „Nieznośne słoniątko”. Miejsce akcji to CH Riviera w Gdyni, godz. 12, wstęp wolny. Jeśli uda nam się odpowiednio wcześnie wyjść z domu, może zdążymy połączyć to z porankiem w kinie Helios (również CH Riviera), gdzie tym razem premiera bajki o skomplikowanej nazwie”Kasia i Mim Mim oraz Tree Fu Tom” i mam nadzieję mniej skomplikowanej i niezbyt długiej fabule (godz. 10:30), a przed seansem zabawy i konkursy dedykowane testerom.

Alternatywa na wypadek pozostania w Gdańsku to Teatr W Blokowisku (godz. 17), gdzie znani nam już i lubiani Koperek i Kminek opowiedzą dzieciom historię dwóch najbardziej znanych sąsiadów czyli Pawła i Gawła. Koszt biletu to 8 zł, płatność gotówką, czas trwania spektaklu to ok. 50 min.

Pozostałe atrakcje to Dzień Rekina w Akwarium Gdyńskim oraz weekendowe zabawy z chemią w Centrum Hewelianum, ale w obu miejscach testerzy byli stosunkowo niedawno, więc w naszym przypadku pauzujemy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s