Instytut Dobrej Zabawy

to instytut o stosunkowo krótkiej tradycji, którego celem statutowym jest zabawianie dzieci w naprawdę dobrym, serdecznym, pomysłowym i niewymuszonym stylu. Tak bym to chyba najkrócej ujęła. Poza tym powołany został przez osoby, które rzeczywiście lubią dzieci i można wyczuć, że to nie tylko pomysł na biznes, ale również przedsięwzięcie z duszą i jasno określonym przesłaniem.

No dobra, ale do brzegu z tematem dobijając, to 31 października 2015 roku w sobotnie popołudnie mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w Balu Halloweenowym dla dzieci organizowanym przez Instytut Dobrej Zabawy w Sopocie. Impreza miała miejsce w Sopocie przy ulicy 3 Maja 69C w sali przy torze gokartowym Kartcenter , trwała ok. 2 godzin, w trakcie którym młodym imprezowiczom zapewniono nie tylko dobrą zabawę, tańce i konkursy, ale też poczęstunek. Limit wieku nie został przez organizatorów z góry określony (co można uznać za jedyny delikatny mankament tez zabawy), więc na imprezce spotkały się zarówno maluszki, jak i „młodsza młodzież” skoncentrowana, co oczywiste, na trochę innym rodzaju zabawy. Na plus jednak zaliczyć trzeba organizatorom, że po tej pierwszej, inauguracyjnej imprezie od razu stosowne wnioski wyciągnęli i planowany na 28 listopada 2015 roku Bal Andrzejkowy organizowany jest już z podziałem na dwie grupy wiekowe.

Poza tym było gwarno, wesoło i miło. Testerzy bawili się chętnie, zachwycenie całym tym halloweenowym anturażem oraz swoimi „straszliwymi” strojami. Poza tym przekąski pochłaniali w takim tempie, jakby w domu jedli tylko jarmuż i szpinak.

12191020_1516424525341110_3817224204653923704_n 12118793_1516424508674445_4530955127953904092_n

Cena za udział w imprezie tj. 15 zł za dziecko była ceną promocyjną, a dodatkowo honorowane były zniżki dla rodzeństwa, dzięki którym udział testerów w imprezie kosztował nas zaledwie 20 zł. Cena za udział w Balu Andrzejkowym to już 35 zł za dziecko (zniżki dla rodzeństwa nadal obowiązują), ale organizatorki zapewniają, że dzięki podziałowi na dwie grupy wiekowe (3-5, 6-8 lat) uczestnicy bawić się będą bardziej komfortowo. Poza tym poczęstunek i napoje nadal w cenie.

Plusem tej lokalizacji jest możliwość udania się przez opiekunów piętro wyżej i wypicia w spokoju kawy oraz skosztowania ciasta domowego, w sytuacji gdy dzieci są już na tyle duże, aby mogły imprezować same. Niestety, naszych testerów ta opcja jeszcze nie dotyczy. A szkoda.

Reasumując – pomysł na biznes bardzo dobry i świetnie mam nadzieję wypełni niszę, która w tym sektorze usług niewątpliwie istnieje. Zachęcam do odwiedzenia i polubienia strony Instytutu Dobrej Zabawy na FB, a osobiście trzymam kciuki za powodzenie w biznesie i wraz z testerami na pewno będziemy instytutowe imprezy odwiedzać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s