„Sto lat, sto lat …” czyli imprezka u Edwarda

„Jak to ? Na urodziny tak bez prezentu ?” – spytał całkiem przytomnie tester, kiedy w sobotnie popołudnie jechaliśmy całą rodziną na imprezę do Edwarda. No faktycznie. Były to chyba pierwsze urodziny, na które jechaliśmy bez prezentu, jeśli nie liczyć karmy dla psów w ramach zbiórki dla zwierzaków z jednego z trójmiejskich schronisk, którą ze sobą wieźliśmy.

W tym miejscu należałoby wyjaśnić kim jest Edward i dlaczego nie dostał prezentu. Edward to „Centrum Zabaw Twórczych” w Gdańsku, które do lipca br. mieściło się na gdańskim Przymorzu, a aktualnie ma siedzibę we Wrzeszczu przy ulicy ks.J. Zator -Przytockiego 3. Byliśmy tam z testerami w zeszłym roku na Balu andrzejkowym, na którym bawiliśmy się świetnie, więc nie miałam żadnych wątpliwości, że nie mogło nas zabraknąć na 8 urodzinach Edwarda.

Było wesoło, głośno i z pomysłem, czyli wszystko to, co testerzy cenią i lubią najbardziej. Był przemiły pan wodzirej, z którym dzieciaki szukały 8 krasnoludka, a wszystko to na wesoło, w takt muzyki i w towarzystwie przemiłych pań. Zabawa trwała ponad 2 godziny, a jej finałem była konsumpcja tortu tak pysznego, że testerzy samodzielnie udali się po dokładkę.

IMG_20151024_174124 IMG_20151024_174343

Ogólnie – bawiliśmy się świetnie, a młody wiek imprezowiczów zlikwidował wszelkie początkowe bariery towarzyskie, tak że po kwadransie zupełnie nieznane sobie wcześniej dzieciaki, już tańczyły wspólnie w kółku. Dodatkowy plus tego przedsięwzięcia – testerzy byli tak zmęczeni, że zasnęli w rekordowym jak na razie czasie. Tak, że warto zapisać się na newsletter i odwiedzać Edwarda nie tylko z okazji urodzin.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s