A na weekend polecam …

standardowo – kino i teatrzyki (np. „Stary Clown i morze” w Blokowisku albo „Królewna Śnieżka” w MK Bowling), gdyby pogoda przekreśliła plany spacerowe.

Opcja na niepogodę, to również weekend z LEGO w Galerii Bałtyckiej oraz atrakcja dla trochę starszych dzieci i ich mam 😉 czyli weekendowa impreza w CH Riviera w Gdyni z okazji 2 urodzin centrum. W planach konkursy, zabawy, koncerty oraz ponoć atrakcyjne ceny w sklepach. Z naciskiem na słowo ponoć.

Sobota to również „Bakalie 14” czyli targi mody, designu i młodej sztuki. Tym razem goszczą na terenie naszego Garnizonu w Sztuce Wyboru. Wśród wystawców sporo stoisk z fajnymi ubrankami i zabawkami dla dzieci. Nie trzeba kupować. Można też czerpać inspiracje 😉

Na uwagę zasługuje również propozycja Centrum Zabaw Edward  czyli bal z okazji 8 urodzin Kota Edwarda, który rozpocznie się o godz. 16 pod hasłem „W poszukiwaniu 8 krasnoludka”. Byliśmy w zeszłym roku i całkiem fajnie było. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja – mailowo lub telefonicznie. Koszt udziału to 5 zł od dziecka. Bliższe informacje na stronie organizatora oraz na http://www.trojmiasto.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s