A na weekend polecam …

ciepły koc, gorącą herbatę z imbirem i płyty z bajkami 🙂 Jeśli chodzi o nas, to przede wszystkim klasyka gatunku czyli Krecik, Zaczarowany ołówek, Bolek i Lolek oraz Reksio.

Ale gdyby jednak przyszło Wam do głowy wyjść spod koca a nawet mieszkania, to na uwagę zasługują następujące propozycje:

Sobota 10.10.2015 r. – przy nabrzeżu Francuskim obok Kapitanatu Portu w Gdyni zacumowały trzy okręty Marynarki Wojennej Chin o tak trudnych nazwach, że nawet nie będę się starała przytoczyć, a które zwiedzać (i to całkowicie gratis) można w godz. 8:30 – 18:00. My do Gdyni nie dotrzemy, bo mamy tego dnia gości, ale mój kolega,który zna się na takich wojennych cackach mówi, że warto. Czyli rozrywka dla małych chłopców oraz tych trochę większych 😉

Sobota i niedziela to również „Świet(l)ny weekend z Energą” w Centrum Hewelianum czyli atrakcje związane z tematem światła i energii, konkursy i budowanie własnej latarki. Rozrywka trochę dla testerów zbyt skomplikowana, ale dla dzieci trochę starszych i bardziej cierpliwych pomysł bardzo dobry. Dodatkowy plus – rozrywka „pod dachem”, więc niezależnie od pogody. Bilety – 9 zł i 7 zł (ulgowy), impreza trwać będzie w godz. 11 – 16.

Za to w niedzielę na godz. 17:00 można wybrać się do teatru w Blokowisku na „Byczka Fernando”. Sztuka odpowiednia nawet dla maluchów a cena biletu (8zł) bardzo przystępna. Prawdopodobnie też się wybierzemy.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s