A na weekend polecam …

Powiem krótko – ten weekend wygląda raczej słabo czyli nieodwołalnie nadeszła do nas jesień. Idąc tym tokiem rozumowania, znalezienie czegokolwiek wartego uwagi na kolejne weekendy, to dopiero będzie wyzwanie. Zaczynam się obawiać, czy sama nie będę musiała zająć się działalnością eventową (specjalizacja – dzieci) 😉

No ale żeby tak całkiem nad tymi planszówkami, puzzlami i kolorowankami nie zalec oraz na placach zabaw nie kwitnąć, to oprócz rozrywek tak zwanych standardowych, które właściwie dzieją się w każdy weekend czyli np. poranki w Multikinie oraz Heliosie, teatrzyki dla dzieci w Pick&Roll w Sopocie (niedziela, godz. 13:00, 10 zł/os), Mieście Aniołów w Gdańsku (niedziela, godz. 12:30, 10 zł/os) oraz Teatrze w Blokowisku (niedziela, godz. 17:00, 8 zł/os), wart uwagi jest trwający jeszcze festiwal Kino Dzieci (Kino Żak, szczegóły na ich stronie).

Pozostałe atrakcje w plenerze to otwarcie odnowionego stadionu rugby w Sopocie (ul. Jana z Kolna 16, niedziela, godz. 9:30), gdzie organizatorzy deklarują, że zadbają również o komfort i rozrywkę najmłodszych uczestników imprezy oraz coś, na co my się na pewno wybierzemy – Światowy Dzień Zwierząt w gdańskim ZOO czyli pokazy karmienia i treningu fok, konkursy, zabawy i niespodzianki, z których część – w razie niesprzyjającej pogody – odbędzie się w sali dydaktycznej budynku administracji. Na temat cen biletu organizatorzy milczą, ale na podstawie wcześniejszych doświadczeń mogę powiedzieć, że wejście będzie za standardowe ceny biletów czyli w tym okresie to 20 zł za bilet normalny i 10 zł za ulgowy (dzieci 4-7 lat). Warto, bo chyba po raz ostatni w tym roku czynne będzie małe zoo czyli owieczki, kozy i inne włochate stworzonka do głaskania i karmienia.

https://i1.wp.com/2.static.s-trojmiasto.pl/zdj/c/3/148/495x700/1482973__kr.jpg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s