Latawce, dmuchańce, wiatr ….

I to mocny bardzo !

Sobota nie sprzyjała wycieczkom, ale nie przeszkodziło nam to w wybraniu się na ostatni z cyklu festynów organizowanych w tym roku przez Saur Neptun Gdańsk pod hasłem „Wodna kraina zabawy”.  Tym razem świat „dmuchańców”, baniek mydlanych i waty cukrowej zainstalował się przy jednej ze szkół w Gdańsku Osowej przy ulicy Wodnika.

IMG_20150905_112937(C) 3miastookiemmamy.wordpress.com

Jako stali bywalcy wcześniejszych festynów, wiedzieliśmy już, że mimo niezbyt przyjaznej pogody, warto się tam wybrać i pozwolić dzieciakom na skakanie, bieganie, skosztowanie waty cukrowej (wspomnienie mojego dzieciństwa), porobienie baniek mydlanych i udział w konkursach o tematyce wodnej. A że każde dziecko otrzymywało nagrodę, to radości było co nie miara.

Powiem szczerze – nie lubię tłumów, ale czasem warto zrobić wyjątek. Tym bardziej, że całkiem „przy okazji” testerzy odkryli radość z korzystania z siłowni na świeżym powietrzu, która akurat znajduje się przy szkole i teraz ciągle pytają o „ćwiczki”. Sprzęty może jeszcze nie do końca dla nich, ale bakcyla już złapały 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s